Tworzymy, wdrażamy i nadzorujemy realizację Polityk Bezpieczeństwa Danych Osobowych opartych na przepisach RODO dla Firm z wielu branż

PROTEKTOR AG URZĄDZENIE ANTYPODSŁUCHOWE

18000.00

$c_packet->p_name

Protektor AG-1 - Urządzenie skutecznie zabezpieczające rozmowy 

przed podsłuchami 
  • Zabezpiecza przed urządzeniami analogowymi, cyfrowymi, laserami
  • W pomieszczeniach zamkniętych w promieniu do 2m od urządzenia 
  • Jest niesłyszalny
  • Sterowany pilotem 
  • Czas pracy akumulatora - do 2h
  • Gwarancja - 24 miesiące 
  • Czas realizacji - 2 tygodnie
  • Termin dostawy należy uzgodnić telefonicznie
  •  ( dostawa kurierem DPD wliczona w cenę)   

Urządzenie antypodsłuchowe doceniane przez osoby prywatne, firmy i instytucje państwowe

W czasach ogólnodostępnego sprzętu podsłuchowego, inwigilacja naszego życia prywatnego i służbowego staje się coraz bardziej popularna. Zarówno sam sprzęt, jak i szybki jego rozwój technologiczny stwarza nowe sposoby prowadzenia podsłuchów, a tym samym coraz większe zagrożenie nieświadomej utraty ważnych i wrażliwych informacji podczas prowadzonych rozmów, niezależnie od miejsca ich prowadzenia. Dzisiejsze urządzenia nagrywające, podsłuchowe są ogólnie dostępne i możliwe do stosowania w stacjonarnych, jak również w mobilnych warunkach bez konieczności jego instalowania. Powoduje to, że w żadnym miejscu i okolicznościach nie możemy być pewni, iż to, co przekazujemy nie jest podsłuchiwane czy też nagrywane – np. przez osoby nam wrogie, konkurencję lub przez opozycję polityczną. Podobnie dzieje się w sprzęcie stosowanym do zabezpieczeń tego typu sytuacji, tj. w przyrządach zabezpieczających przed podsłuchem czy nagraniem. Nowoczesne urządzenia antypodsłuchowe są sprzętem, który może w bardzo szerokim zakresie zapewnić zachowanie w tajemnicy poufnych rozmów, jednak trzeba sobie zdawać sprawę, iż skuteczne zabezpieczenie przed stosowanymi na rynku podsłuchami jest znacznie droższe i o wiele bardziej skomplikowane. Wymaga niejednokrotnie wieloetapowości zabezpieczeń, m.in. okresowego sprawdzenia przed zainstalowanymi w danym miejscu urządzeniami podsłuchowymi, każdorazowej weryfikacji osób uczestniczących w rozmowach przed wniesieniem tego typu przedmiotów do pomieszczenia czy też zastosowania modeli przenośnych w samych pomieszczeniach.

Czytaj więcej

Jeśli od pewnego czasu w firmie problemem są przegrane przetargi, konkurencja wykorzystująca cudze pomysły, a w instytucji zdarzają się częste kontrole urzędów lub wycieki danych, to zastosowanie elementów i sprzętów zabezpieczających pomieszczenia przed podsłuchami staje się wręcz konieczne w celu wyeliminowania nurtujących przedsiębiorstwo kłopotów.

Proponowane urządzenie antypodsłuchowe jest przyrządem najbardziej uniwersalnym, przenośnym, zasilanym akumulatorowo, które w przypadkach powyżej opisanych powinno stać się koniecznym wyposażeniem szczególnie pomieszczeń wcześniej nie sprawdzonych pod względem zainstalowanych podsłuchów, rozmów prowadzonych w pomieszczeniach nieznanych, przygodnych (np. w pokojach hotelowych) , w przypadkach, w których omawiane są kwestie wymagające zachowania tajemnicy wśród rozmówców.

Warto zaznaczyć, że przed podjęciem decyzji o zakupie urządzenia antypodsłuchowego, należy sobie odpowiedzieć na szereg pytań, np. jaki dokładnie rodzaj sprzętów będzie zagłuszać (cyfrowy, analogowy, laserowy,), w jakich pomieszczeniach i w jakim promieniu od urządzenia ma być skuteczny, czy to ma być mechanizm z zasilaniem sieciowym, czy akumulatorowym oraz ile wynosi czas jego pracy, czy i jak szumi.

W przypadkach gdy do tego typu rozmów standardowo korzystamy z konkretnego pomieszczenia/pomieszczeń, warto się uprzednio lub co jakiś czas upewnić, czy jest ono wolne od podsłuchów zainstalowanych na stałe. Jest to usługa specjalistyczna realizowana przez naszych pracowników z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, skutecznego w wykrywaniu sprzętu inwigilacyjnego w całym zakresie stosowanych częstotliwości - tak w przypadku urządzeń czynnych, jak i biernych .

Protektor AG-1/Detektor FG-1

Urządzenie antypodsłuchowe, jakim jest protektor AG, skutecznie zabezpiecza wszelkiego rodzaju pomieszczenia przed wszelkimi podsłuchami – cyfrowymi, analogowymi oraz laserami. Można je zastosować np. w salach konferencyjnych, gabinetach, pokojach hotelowych, strefach biznesowych czy w innych dowolnych miejscach spotkań. Zabezpieczony jest obszar w promieniu 2m od urządzenia w płaszczyźnie na poziomie i powyżej urządzenia.

Rozwiązanie zabezpiecza także przed nagraniami cyfrowymi (dyktafony czy telefony komórkowe), jednak nie w każdych warunkach i nie w każdej sytuacji. W celu wyeliminowania możliwych nagrań przy wykorzystaniu telefonów komórkowych schowanych w ubraniach, należy spowodować ich pozostawienie poza pomieszczeniem np. poprzez zastosowanie odpowiedniego detektora FG-1 przed wejściem do pomieszczenia dostępnego w ramach naszej oferty.

Specyfikacje techniczne urządzenia antypodsłuchowego - Protektor AG-1 oraz detektora FG-1 można pobrać w pliku pdf na naszej stronie www.informacjechronione.pl


Dokumantacja PDF »
Kup PROTEKTOR AG URZĄDZENIE ANTYPODSŁUCHOWE